Posiadaj własny styl – sprawdź, kto Tobie pomoże

Moda i Uroda

Autor:

Żyjemy w czasach, w których z jakiejkolwiek kwestii zasypywani jesteśmy rozmaitego rodzaju programami i magazynami o modzie. Światowej sławy projektanci radzą nam, w jaki sposób musimy się ubierać, jakie barwy ze sobą łączyć, żeby nosić się modnie w nadciągającym sezonie. Mimo to nie każdy podąża za światowymi trendami, tłumacząc się tym, że chce mieć swój własny styl oraz nikt nie będzie mu niczego narzucać. Za nic ma rady najbardziej znanych projektantów czy innych ekspertów od mody.

Chce być na przekór modowym nurtom oraz nikt nie zmusi go (albo częściej jej) do kupna najmodniejszego w tym sezonie swetra czy spodni. Posiadanie własnego stylu jest niesłychanie ważne i nie musimy bez reszty ufać temu, co pokazują modelki na wybiegach. Nie każdy będzie wyglądał atrakcyjnie w spodniach-rurkach, obcisłej bluzce czy połyskującym golfie.

Powinniśmy umieć wybrać najlepsze dla nas kroje, spośród mnóstwa dostępnych na rynku fasonów. Uparte podążanie za światowymi, aktualnymi trendami modowymi jest objawem snobizmu oraz może się dla nas źle skończyć, kiedy za wszelką cenę będziemy pragnęli założyć na siebie coś, w czym tak faktycznie wyglądamy potwornie, niemniej jednak cóż z tego, skoro jest to najmodniejszy w tym sezonie kolor czy krój. Nie zapominajmy, że najistotniejsze jest bycie innowacyjnym, a nie ślepe podążanie za modą.

Warto jest odszukać swój własny, nieschematyczny styl. Nie od dziś wiadomo, że to kobiety przywiązują pokaźniejszą uwagę do spraw związanych z modą. Jak w tym wypadku zachowują się mężczyźni? Sprawa jest dość karkołomna. Zdecydowana większość panów w ogóle nie intryguję się trendami modowymi. Kupują to, co akurat wpadnie im w oko i nie zastanawiają się nad tym, czy prawidłowo wyglądają akurat w tego rodzaju spodniach czy koszuli. Spędzają niesłychanie mało czasu w sklepach, nie kochają przymierzać ubrań. Najchętniej weszliby do pierwszego-lepszego butiku oraz kupili tam wszystkie niezbędne im rzeczy. Zupełną abstrakcją dla nich jest łączenie ze sobą kolorów. Po więcej porad serdecznie zapraszamy na domenę Stylistka – Tatiana Szczęch – to profesjonalny wybór dla każdego.

Comments are closed.